Sinds half augustus heeft Het Waterlaboratorium een nieuwe website. Alle informatie over onze dienstverlening en expertise in het bewaken van waterkwaliteit staat hierop overzichtelijk bij elkaar. Je kunt ook interviews uit de nieuwsbrief teruglezen en makkelijk online solliciteren.
De homepage vermeldt de vier kerntaken van onze organisatie: monstername, analyse, advies en sensoring. Elke kernactiviteit geeft uitleg over wat het werk inhoudt en wat we doen om dit zorgvuldig en efficiënt uit te voeren.
Samen met anderen
Het Waterlaboratorium is een praktijkgerichte kennisinstelling. Wij voeren routine-analyses uit voor onze ‘moeders’ – drinkwaterbedrijven Dunea, PWN en Waternet. Op de website staat een nieuwe pagina over onze samenwerking met andere organisaties, zoals gemeenten en waterbeheerders. Verder is Het Waterlaboratorium lid van diverse kennisnetwerken en brancheorganisaties binnen de watersector. We delen onze kennis over waterkwaliteit bijvoorbeeld met universiteiten en onderzoekinstellingen. En we ondersteunen bedrijven en adviesbureaus die vragen hebben over lozingen of (onbekende stoffen) in water.
Vind een vacature
Ook nieuw is de rubriek met veelgestelde vragen. De antwoorden geven een eerste indruk van wat Het Waterlaboratorium doet. Op de eveneens nieuwe pagina ‘Werken bij…’ vinden bezoekers van de website zowel vacatures als de mogelijkheid om zich te melden voor een open sollicitatie of stageplaats. Heb je interesse in een openstaande functie? Via de webpagina kun je makkelijk je cv en andere documenten uploaden.
Eigentijds ontwerp
Het klantportaal werkt nog op dezelfde manier als voorheen, ook al ziet de website er anders uit. “Het ontwerp van de site oogt rustig, dat maakt de informatie overzichtelijker,” zegt Sanne Brekelmans. Zij is lid van het projectteam dat de overstap heeft voorbereid. “Je vindt bijvoorbeeld makkelijker welke stoffen wij in water signaleren.” De fotografie is ook volledig vernieuwd. Sanne: “Dat geeft een frisse en eigentijdse uitstraling. We kunnen hier weer een tijd mee voort.”
Neem ook een kijkje op de website!
